• Szül.: 1977.12.06., Budapest
  • Mérkőzések a DVSC-ben:  132
  • Gólok a DVSC-ben:  4
  • Válogatott: 10/0
Komlósi Ádám kétszeres bajnokként (amit az MTK-val ért el) 2004 nyarán igazolt a DVSC-hez. Hat év után hagyta el a fővárosi kék-fehér egyletet, úgy érezte, hogy nyolc és fél év budapesti élet után jót tesz neki a környezetváltozás. Mielőtt Debrecenbe érkezett, Angliában próbált szerencsét, a Wigan Athleticnél két, a Prestonnál egy hetet töltött el, de ott végül egyik helyen sem kapott szerződést.

A 10-szeres válogatott belső védő azonnal alapemberré vált a Lokiban, első idényében 28 mérkőzésen lépett pályára. Részese volt a DVSC nagy sikereinek: a hajdúságiakkal öt bajnoki, öt Szuperkupa-aranyat és egy bajnoki ezüstöt nyert, a Magyar Kupában két aranyérmet és egy ezüstöt szerzett a Lokival, tagja volt a Bajnokok Ligája és az Európa-liga főtáblájára jutott együttesnek.

2011 májusában jelentette be, hogy befejezi a profi futballt. Elhagyta Debrecent, de az alacsonyabb osztályú Kazincbarcikán még évekig focizott.